Informace ke srazu

Vážení přátelé, termín výsadku se rychle blíží, proto přinášíme detailní informace o srazu a celém průběhu akce.

Vzhledem k tomu, že výsadek je akcí venkovního charakteru s minimálním kontaktem větších skupin osob, je možno akci vzhledem k opatřením proti šíření COVID-19 uskutečnit. Budeme pouze při registraci vaše prohlášení, že nejste v karanténě a bude potřeba nosit roušku při cestě autobusem a při společných částech výcviku.

SRAZ NA LETOŠNÍ NOČNÍ VÝSADEK VĚRNI ZŮSTANEME JE NA ROHU AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ U PARKOVIŠTĚ VALDENSKÁ V TÁBOŘE 26.9.2020 v 15:00 (JAKO MINULÉ ROKY)

https://mapy.cz/s/21DfY

Registrace bude otevřena  26.9.2020 od 14:45.

BUĎTE PROSÍM DOCHVILNÍ, V 15:30 SE VYDÁME DO PROTEKTORÁTU. POZDĚJŠÍ PŘÍJEZDY NA AKCI NEJSOU MOŽNÉ.

S sebou přineste:

startovné 400 Kč,

kvalitní baterku,

mobilní telefon s plně nabitým akumulátorem,

občanský průkaz,

dobré boty a oblečení na celou noc

jídlo a pití na doplnění energie (doporučujeme sladké tyčinky, hroznový cukr),

šátek,

dobový oděv - stačí jakékoli staré kalhoty, sako či kabát. Dobový oděv není povinný, ale lépe v něm zapadnete do příběhu.

reflexní proužek - nebo jakýkoli jiný materiál (např. na oblečení), který budete moci využít k bezpečnému pohybu na silnicích.

ROUŠKU - roušku budete muset nosit pouze v autobusech a při některých částech výcviku, samotný výsadek budete moci absolvovat samozřejmě bez ní.

přezuvky do zázemí - letos se musíme v zázemí přezouvat

Doporučujeme si vzít také karimatku a spacák, případně věci na převlečení. Ne všechny hlídky dorazí do cíle ve stejný čas a díky zázemí ve vytápěné budově bude možné dospat. Tyto věci si nebudete muset nosit celou noc s sebou, odevzdáte je na srazu a my vám je do zázemí dovezeme.

 

Do skupiny vezměte:

lékárnička (obvaz, sterilní čtverce, náplast)

rádio schopné přijímat běžné FM vysílání v pásmu 88 - 108 MHz s plně nabitými bateriemi. Prosím neberte jako rádio své mobilní telefony. Velmi by to narušilo atmosféru hry. Děkujeme!

psací potřeby a notes


Bez těchto věcí není možné výsadek absolvovat. Mapu potřebovat nebudete, obdržíte ji od organizátorů.

 

Na některých stanovištích bude k dispozici teplý čaj. V cíli na Vás bude čekat teplé  občerstvení - guláš, teplý čaj a káva, Kofola a také místo pro odpočinek ve vytopené budově.  Jakmile dorazí všechny skupiny, budou vyhlášeny výsledky a následně  budete zpět přepraveni na místo srazu. Po dohodě Vás můžeme dovézt na nádraží, nebo vás vysadit kdekoli po trase. Bude záležet  na dohodě s řidičem vašeho konkrétního autobusu.

Do cíle budeme také svážet skupiny, které výsadek předčasně vzdají. Ty budou mít pak možnost se prospat a do Tábora je odvezeme ráno se všemi účastníky.

Konec akce je plánován na 27.9.2020 kolem 10:00 - 10:30 opět v Táboře, na vlakovém nádraží.

Pokud budete mít jakoukoli otázku, prosím kontaktujte Václava Růžka - Vášku na tel. 777948322, nebo mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Aktualizováno (Sobota, 19 Září 2020 09:11)